Gode steder at kigge først er på DVDBeaver, derefter blu-ray.com og derefter Cinemasquid, hvis man vil have information omkring en udgivelses visuelle kvalitet.
Alle har et fradrag, Helle hun har to ... Helle ... havets tournedos
Desværre bruce så står der intet om Edge-Enhancement på Blu-ray.com og det står en person frit for om man vil oprette en ny tråd eller svare på en eksisterende tråd - ellers så skal alle til at svare på eksisterende tråde
#7 - tror ikke det var ment som et angreb, men blot et godt råd hvis du gerne vil have hurtigere svar på dine spørgsmål osv, da folk ofte i forvejen følger med i de andre tråde og formentligt tjekker dem oftere en random tråde for enkelte film, da de let kan drukne imellem alle de andre tråde der oprettes herinde... Derudover er det hurtigere at svare på en tråd der allerede findes end at oprette en ny.
og det står en person frit for om man vil oprette en ny tråd eller svare på en eksisterende tråd - ellers så skal alle til at svare på eksisterende tråde
Jojo, det var nu også bare for at sige, at der findes tråde, hvor du sagtens kan få svar uden at skulle oprette en ny
#1 Mark Malmstrøm 14 år siden
#2 Wangsgaard 14 år siden
#3 MOVIE1000 14 år siden
#4 Mark Malmstrøm 14 år siden
#5 Bruce 14 år siden
#6 Skeloboy 14 år siden
#7 Mark Malmstrøm 14 år siden
#8 McPeter 14 år siden
Men ja selvfølgelig står det dig frit for...
#9 Skeloboy 14 år siden
Jojo, det var nu også bare for at sige, at der findes tråde, hvor du sagtens kan få svar uden at skulle oprette en ny
#10 Mark Malmstrøm 14 år siden