Hmm...kan jeg egentlig godt se, hvad Kruse mener nu...da jeg lige browsede igennem den liste. Hvis man skal igennem 10 lister bare med 800+ film, så tager det sgu lang tid
okay jeg er sgu frisk:), men jeg har skrevet mine ind på computeren i word og hver dokument indeholder alle film under 1 eller 2 bogstaver? så hvordan sender jeg?
The earth is not a cold dead place, this is not a cold dead place.
#13 jeg har skrevet mine film ind i word. Men der er mange filer, jeg har en fil for hvert bogstav i alfabetet, men jeg kan godt sætte det hele sammen, til en fil. Men hvordan sender jeg det? og skal man markere dvder og bd? eller er det bare filmenes titler?
The earth is not a cold dead place, this is not a cold dead place.
#15 haha nu har jeg så brugt hovedet lidt og ved at jeg kan sende det til dig som vedhæftet fil i en email :D, så kommer der nok en del markeringer om at de ikke er piratkopiret :P, men hvordan ved du at ens samling ikke er snyd?
The earth is not a cold dead place, this is not a cold dead place.
#11 Skeloboy 14 år siden
#12 MOVIE1000 14 år siden
#13 Skeloboy 14 år siden
#14 MOVIE1000 14 år siden
og skal man markere dvder og bd? eller er det bare filmenes titler?
#15 Skeloboy 14 år siden
#16 MOVIE1000 14 år siden
#17 filmz-Utyske 14 år siden
Dem med stjerne, er bestilt og er ikke modtaget endnu.
#18 MOVIE1000 14 år siden
#19 Skeloboy 14 år siden
#20 MMB 14 år siden
For at vinde den store 1. præmie, selvfølgelig? ;)