Hej everybody, Har set at filmz har valgt at reklamere for M1, jeg vil gerne gå lidt imod den reklame og sige at m1 er det dårligste selskab i Danmark.
Min begrundelse for dette er dårlig service og desuden skal man betale omkring 39,.kr. i måneden bare for at se hvem der ringer til dig, jo hvis man betaler de ni og tredive kroner får man også ting som ulands telefoni med, men hvis man ikke har brug for det, og melder det fra kan man ikke se hvem der ringer til en. M1 er et skuffende selskab, og er ikke værd at samle på.
Mark
"You can't please everybody. In fact sometimes I don't please anybody" - Oliver Stone
# 1 Vi har udliciteret alt banner-reklam på sitet, og har således ikke kontrol over hvad der kommer på. Vi skrider kun ind hvis der er tale om reklame for deciderede ulovlige produkter.
# 3 Grunden til at den er rykket ned er at der er kommet et topbanner i toppen - Når det forsvinder igen ryger den anden tilbage op i toppen.
"Some people have bad taste and others have taste more like mine." - Roger Ebert
#1 Collateral 19 år siden
Har set at filmz har valgt at reklamere for M1, jeg vil gerne gå lidt imod den reklame og sige at m1 er det dårligste selskab i Danmark.
Min begrundelse for dette er dårlig service og desuden skal man betale omkring 39,.kr. i måneden bare for at se hvem der ringer til dig, jo hvis man betaler de ni og tredive kroner får man også ting som ulands telefoni med, men hvis man ikke har brug for det, og melder det fra kan man ikke se hvem der ringer til en.
M1 er et skuffende selskab, og er ikke værd at samle på.
Mark
#2 Bates 19 år siden
#3 davenport 19 år siden
Men det er ikke brok. Jeg er her jo ganske gratis. (Og vi skal jo ha financeret adminsenes julefrokost på en eller anden måde ;D )
#4 DarkLight 19 år siden
#5 davenport 19 år siden
#6 DarkLight 19 år siden
Jeg tager ½ delen af snapsebehovet og rødspætterne.
#7 davenport 19 år siden
FFF på storskærm og kølige Juletuborg ??
- lokke lokke :D
#8 DarkLight 19 år siden
#9 chandler75 19 år siden
# 3 Grunden til at den er rykket ned er at der er kommet et topbanner i toppen - Når det forsvinder igen ryger den anden tilbage op i toppen.
#10 Patriarch 19 år siden
PM? Er det jer der står for det, eller er det også udliciteret?