I marts sidste år vakte det opsigt, da holdet bag den kommende fjerde “Pirates of the Caribbean”-film søgte efter statister til filmen – men kun, hvis man havde ægte bryster.
Opslaget lød: Smukke kvindemodeller. Størrelse 4 eller 6 – INGEN STØRRE ELLER MINDRE. Alder 18-25. Skal have en slank danserkrop. SKAL have ægte bryster. Søg ikke, hvis du har implantater.
Producer Jerry Bruckheimer forklarer nu, hvorfor man kun var interesseret i skuespillerinder med bryster, som naturen skabte dem:
”Jeg tror ikke, at de havde brystforstørrelser i 1700-tallet. Så det er naturligt, at casting-folkene siger, at de vil have ‘ægte’ mennesker.”
“Pirates of the Caribbean: I ukendt farvand” kan ses i biograferne herhjemme 19. maj.
Klik her for at se en række billeder fra filmen.
#1 Patriarch 12 år siden
#2 loki 12 år siden
#3 Riqon 12 år siden
:D
#4 Highland Park 12 år siden
#5 elwood 12 år siden
Tom Cruise: "I just love this scene, and the set"
#6 Moviemagic 12 år siden
#7 Babo Rises 12 år siden
#8 Lethal Injection 12 år siden
1# - Burn! :D
#9 Ju9or 12 år siden
Det dækker, så vidt jeg kan se, det vi kender som C-E... Ikke dårligt :o)
Flere film med flere naturlige E-patter... Gimme gimme gimme!!! :)
#10 Takeshi_K 12 år siden
Det er personligt en af de ting, som jeg kunne finde på at spotte, og så sidder man og bliver lidt utilfreds over den manglende øje for detalje som tydeligvis mangler.