-
Nej, men jeg ville gerne35%
-
Ja, jeg holder mig vågen hele natten32%
-
Nej, det interesserer mig ikke23%
-
Ved ikke7%
-
Oscar-showet?4%
Stemmer i alt: 1008
Der kan ikke længere stemmes i denne afstemning
Skriv ny kommentar:

#11 enfilmnørd 17 år siden
Møder heldigvis sendt Mandag
"To do whatever you tell me drill sergeant!"
"God dammit, Gump! You a god damn genius.
#12 Åkepool 17 år siden
Så vi ser indtil selve showet starter og optager så resten og ser det dagen efter, når knægten sover til middag. Så der må jeg holde mig fra alle nyhedsmedier indtil showet er set.
Nu kan jeg se at #4 skriver TV2Film, men har jeg været træt forleden, for jeg synes da jeg så at DR2 havde en reklame for at de sendte det i år. Er der en der kan komme med lidt præcis info om hvilken kanal der viser det?
#13 enfilmnørd 17 år siden
"To do whatever you tell me drill sergeant!"
"God dammit, Gump! You a god damn genius.
#14 tiany 17 år siden
#15 Åkepool 17 år siden
#16 lagoni 17 år siden
#17 Frederik 17 år siden
#18 rockysds 17 år siden
#19 christianhg 17 år siden
#20 Slettet Bruger [3716098034] 17 år siden
Ditto. Jeg har en rar skoledag på 9 timer umiddelbart efter showet. I det mindste har jeg en lægeaftale så jeg slipper for de sidste tre timers skolegang og kan gå hjem og sove bagefter.
Jeg dropper dog nok den røde løber til fordel for lidt søvn, hvis det skal være bare nogenlunde realistisk at holde hovedet klart næste dag.