Det er for tidligt på morgenen. læste det lige som "Jeg kommer kun hvis der kvæles!"... Men det kan jo være at der skete ting i kælderen der ikke skal snakkes om.
Det ser ud til at vi havner på den 19.6 - uden Bony! (Men han sover, som værten, alligevel ;))
Det skal sku nok blive noget af en havefest, og hvis vejret er ringe, rykker vi bare indenfor. Pladsen er der jo. Og så ser det ud til at Bruce kommer. Så må vi hellere få fat i hjælpemidler, så den gamle, rygsvage mand har et hjørne han kan sidde og puste røgringe i og fortælle anekdoter fra 30erne ;D (Bilbo Baggins in my home!)
Min fars fætter, har bare mødt John Williams! Æh, Bæh!!
#31 wimmie 14 år siden
#32 Bony 14 år siden
Note-to-self omkring næste Filmz-arrangement: Mere mad - mindre alkohol. Og ingen kælen med hunden!
#33 elwood 14 år siden
Tom Cruise: "I just love this scene, and the set"
#34 Patriarch 14 år siden
#35 Scherlund 14 år siden
Men det kan jo være at der skete ting i kælderen der ikke skal snakkes om.
#36 cyberzed 14 år siden
#37 AP 14 år siden
#38 Bony 14 år siden
#39 frankdrebin 14 år siden
Det er jo snart tid til Roskilde for satan :D
#40 davenport 14 år siden
Det skal sku nok blive noget af en havefest, og hvis vejret er ringe, rykker vi bare indenfor. Pladsen er der jo.
Og så ser det ud til at Bruce kommer. Så må vi hellere få fat i hjælpemidler, så den gamle, rygsvage mand har et hjørne han kan sidde og puste røgringe i og fortælle anekdoter fra 30erne ;D
(Bilbo Baggins in my home!)