I kan få en hyggetur i Fritzl-kælderen, men uden plys! Den er spoken for! Der er et gammelt pengeskab dernede uden nøgle, som i kan fedte lidt rundt med blandt edderkopperne. Har også lidt snørre og sager. Men Plys bor på værelset den aften!
Jeg har dog en oversuttet grisling der kunne trænge til en omgang lovin´...
Min fars fætter, har bare mødt John Williams! Æh, Bæh!!
#436 - Vi er 4 i min bil,(Mig, Bony, Darklight og Evermind) men jeg er frisk nok på at bytte den ud med en med 7 sæder. Men de andre skal jo også lige være med på den.
#433 Det lyder til, davenport har dibs på Plys. Vi må lave noget menage à trois med Grisling i stedet for ... Så skal der sgu nok lige list ekstra inden for vesten først. :S
"nå jeg er i biffen så er der alt tid en der skal sparke i det sæd jeg sidder i"
#431 davenport 15 år siden
#432 evermind 15 år siden
Ahhh, alt det sjov, jeg skal have med Peter Plys ... :D
#433 DarkLight 15 år siden
Du er et skarn. Skulle lige til at sige at jeg ser frem til at heavy-pette med Peter Plys.
#434 HelmerJ 15 år siden
#435 davenport 15 år siden
Der er et gammelt pengeskab dernede uden nøgle, som i kan fedte lidt rundt med blandt edderkopperne. Har også lidt snørre og sager.
Men Plys bor på værelset den aften!
Jeg har dog en oversuttet grisling der kunne trænge til en omgang lovin´...
#436 PredatorX 15 år siden
#437 davenport 15 år siden
#438 MuManden 15 år siden
Men de andre skal jo også lige være med på den.
#439 davenport 15 år siden
#440 evermind 15 år siden