Hendes nye vidunder, The Hottie And The Nottie, scorer lavest nogensinde på IMDb med en score på pt. blot 1,2 (til trods for, at nogle afsporede brugere har givet den op til 10,0).
Ja det lyder jo ikke særligt imponerende, men mon ikke også der er en hel del haters, der har været inde og stemme. Jeg har dog ikke personligt de store planer om få den set.
Jeg kan blive vred...så vred. Først en plade og nu en række åndssvage film. Det er da fucking utroligt at spilde vores tid med ligegylidigt lort som dette. Kvinden frastøder mig på alle mulige måder, hun har intet at byde på...INTET!
I don't love you, but you are the only women for whom I have no contempt.
No offense, men jeg synes der er ved at gå inflation i udtryk som "dårligste film nogensinde" i forbindelse med nye film. Er det mest for effektens skyld eller har folk der bruger det bare ikke set mere end 10 film i deres liv? ;)
#1 filmz-DocDoom 17 år siden
http://www.bt.dk/article/20080217/underholdning/80...
Hendes nye vidunder, The Hottie And The Nottie, scorer lavest nogensinde på IMDb med en score på pt. blot 1,2 (til trods for, at nogle afsporede brugere har givet den op til 10,0).
http://us.imdb.com/chart/bottom
:-D
#2 inflector 17 år siden
#3 elwood 17 år siden
Tom Cruise: "I just love this scene, and the set"
#4 filmz-Liou 17 år siden
#5 sluppermand 17 år siden
#6 filmz-DocDoom 17 år siden
Hun er dog længder fra at slå de to mest irriterende kendte: Victoria Spice og TV-Baronessen.
#7 sluppermand 17 år siden
#8 Bohemian 17 år siden
#9 Michael Andersen 17 år siden
#10 elwood 17 år siden
Tom Cruise: "I just love this scene, and the set"