Min far har en god ufohistorie, som har påvirket mig meget. En velunderbygget beretning om en tallerken med lys, og med mange vidner, bla. min farmor, og det har farvet mit syn på ufoer meget i opvæksten. Men jeg danner mig selvfølgelig min egen mening. Men det igår var sku fedt. En livsdrøm, selvom det ikke nødvendigvis er et rumskib. Det var en UFO! Nej, det var 3 UFI!!! (Må det hedde i flertal ;))
Min fars fætter, har bare mødt John Williams! Æh, Bæh!!
Sjovt... Min far var på besøg her for et par uger siden. Vi kom til at tale om UFO'er. Han fortalte mig om en af hans venner, en pilot (som efter sigende skulle være skeptisk) havde set en UFO, og var ikke i tvivl. Den fulgte ham i 15 min, og piloten foran ham havde også set den.
#21 davenport 15 år siden
Men jeg danner mig selvfølgelig min egen mening.
Men det igår var sku fedt. En livsdrøm, selvom det ikke nødvendigvis er et rumskib. Det var en UFO! Nej, det var 3 UFI!!! (Må det hedde i flertal ;))
#22 Patriarch 15 år siden
So goes the story.
#23 davenport 15 år siden
#24 Patriarch 15 år siden