#1 20 år siden

Er der nogle der ved hvor man kan købe sådan nogen?
Skal være til fede udgivelser ala Danser med ulve R3 fra korea.. Spielbergfreak havde nogle engang, men da han ikke ser ud til at få nogle foreløbig må man jo gå andre steder..
Gravatar

#2 DarkLight 20 år siden

Umiddelbart tænker jeg noget i retningen af dette kunne være fedt.
This weekend will be filled with staring out of windows while holding a glass of scotch.
Gravatar

#3 dyg 20 år siden

#2 - Helt klart, det er jo lige sådan noget man går og mangler.. Hvis de så også kunne tage nogle lidt større/federe dvd-covers, så var de perfekte.

Jeg har selv kigget lidt på Raket fra Ikea, men de er ikke så fede.
"Og hvem vil ikke gerne guffe Klaus Kinski??" - evermind
Gravatar

#4 Razzia 20 år siden

Så må i jo bare købe noget acryl/plexiglas og en varmepistol, så kan i selv lave dem. Det er slet ikke så svært.
"hehe, you got no code, no porn and you're ugly. Let's dance!"
Gravatar

#5 filmz-bullettooth 20 år siden

...eller man kan slippe fantasien løs og designe sin egen..jeg arbejder med laserskæring og kan lave næsten alt i rustfrit stål. Speciale filmlogoer og andet lir kan skæres i pladen som bukkes op i det design man ønsker ( den fagre nye verden er for sej )
--------- for rent ---------

#6 20 år siden

#2 bare et problem.. hvordan får du covers så som det her ned i det ^^
Gravatar

#7 DarkLight 20 år siden

1) Hvis du tror du har noget at sige, så vær sikker på at folk ikke allerede har sagt det. Ellers kommer man bare til at fremstå som en, der ikke gider læse andres meninger, og kun er med for egen vindings skyld. Se selv, hvis du ikke havde skrevet nøjagtigt det samme som #3, ville jeg slet ikke have et ad. 1

2) Der findes ikke noget værre en lukket negativ kritik. Man bliver selv til et problem. Vær istedet åben og forsøg at være en del af løsningen, istedet for - øjeblikkeligt - at blive en del af problemet. Kritisér konstruktivt.
This weekend will be filled with staring out of windows while holding a glass of scotch.
Gravatar

#8 filmz-yoshimura 20 år siden

#7 Bla bla bla ... ævlekævleklynkeklynke ...
the buses that charged past so overflowing with passengers that from the outside they looked like they were making a rush delivery of spare limbs to some far-off war
Gravatar

#9 filmz-sanjo 20 år siden

#7
Ja seriøst, hvem snakker du til?
"If there is no struggle, there is no progress"
Gravatar

#10 dyg 20 år siden

Er det ikke ret tydeligt at det er #6 han taler til?
"Og hvem vil ikke gerne guffe Klaus Kinski??" - evermind

Skriv ny kommentar: