Efter flere dages venten fik jeg endelig min gavekorts kode til Hulu og har aktiveret den uden problemer. Måske lavede de bare en brøler hos Walmart første gang.
Imagine an elephant with the flu. One sneeze and it breaks it's bloody neck - Fukkatsu no hi AKA Virus (1980)
Er lige kommet hjem fra en hygge-aften med folk fra mit gamle projekt. Først stod den på snak og hygge hjemme ved en af kollegerne, og derefter røg vi i Cinemaxx og fangede forpremieren på Elysium.
Nu vil jeg sove, i morgen bliver en lang arbejdsdag efterfulgt af en lille omgang team-hygge/building på Sharks. Og derefter har jeg fucking endeligt ferie!
"Og hvem vil ikke gerne guffe Klaus Kinski??" - evermind
#44391 wimmie 12 år siden
#44392 the_paki_don 12 år siden
#44393 Pécuchet 12 år siden
Ja, en smule. Hvilke udgivelser er der at tale om?
#44394 wimmie 12 år siden
Ikke noget sofistikeret - alt fra Beatles til Bon Jovi ;)
Laver lige en liste...
#44395 BN 12 år siden
En KVINDE der ligner Pete Townsend?! Urgh!
#44396 davenport 12 år siden
#44397 tiany 12 år siden
#44398 The Insider 12 år siden
#44399 Kisbye 12 år siden
#44400 dyg 12 år siden
Nu vil jeg sove, i morgen bliver en lang arbejdsdag efterfulgt af en lille omgang team-hygge/building på Sharks. Og derefter har jeg fucking endeligt ferie!