Med Filmz TV på sommerferie kan fans af vært Johan Albrechtsen nu få sig et fix, da Albrechtsen i morgen vil være gæst i Go’Morgen Danmark, hvor han skal dele ud af sin viden om “RoboCop”.
Se også: Filmz valgt blandt de bedste filmsider på nettet af Go’morgen Danmark.
Sammen med Go’Morgen Danmarks faste filmanmelder Ann Lind Andersen vil Albrechtsen se tilbage på Paul Verhoevens kult-klassiker samt diskutere den kommende nyfortolkning, der bl.a. har Samuel L. Jackson og Gary Oldman på rollelisten.
Albrechtsens indslag vil kunne ses omtrent 08.30. For dem, der ikke har mulighed for at tjekke indslaget ud så tidligt, genudsendes Go’Morgen Danmark i løbet af formiddagen.
#1 Ericmase 13 år siden
#2 misuma 13 år siden
#3 Outbound Sith 13 år siden
Det bliver spændende at se, om Johan er enig med Ann Lind Andersen, og hvor tilfreds han i givet fald vil være med det. ;)
Fox Mulder
#4 Kruse 13 år siden
#5 The-new-meister 13 år siden
#6 Wangsgaard 13 år siden
#7 PJP 13 år siden
#8 skittlez 13 år siden
#9 Outbound Sith 13 år siden
Fox Mulder
#10 m!kkel 13 år siden
Johan er flere tusinde lysår foran Ann Lind hvad der gælder anmeldelser, filmviden og meget meget mere.