Nu kommer jeg til at tænke på everminds dværghistorie, som så vidt jeg husker viste sig at være en and (og dermed ikke en dværg).
I øvrigt er det Saint Patrick's Day i dag, så der er ekstra stor risiko for at støde på plørefulde dværge ude i nattelivet. Pas nu godt på derude folkens!
Jeg har lige fået underskrevet lejekontrakten til min lejlighed. Så burde baglandet være i orden. Så mangler jeg bare at finde noget at bo i i London. Men det er jeg nu ikke så nervøs for.
#5688 Det tænkte jeg også da jeg så den video, den er umådelig kedelig.
Nå men jeg har endnu en gang mistet den virksomhed jeg skulle skrive speciale for - åbenbart har jeg en afskrækkende effekt på sådanne nogle. Denne gang er min kontaktperson taget 1½ måned til mellemøsten. Men nu har jeg besluttet mig for at jeg bare går i gang med at skrive den skide opgave, altså alt det indledende bøvleri og derefter teoriafsnittet, som nok bliver lidt større end først kalkuleret og så må jeg finde en virksomhed senere, der vil smide nogle oplysninger efter mig.
#5681 elwood 16 år siden
Fælleslegatet for Værdigt Trængende i Hobro Kommune
8-)
Tom Cruise: "I just love this scene, and the set"
#5682 filmz-Kadann 16 år siden
#5683 elwood 16 år siden
Tom Cruise: "I just love this scene, and the set"
#5684 Highland Park 16 år siden
#5683: Ja, den er afsindigt morsom!
#5685 elwood 16 år siden
Genial replik 8-)
Jeg er dog bange for at det er med den her tråd som det er med Remakes, de blir aldrig lige så gode som den originale.
Undersøgelse nr 2 af dværge: Hvis man tænder ild til en dværg råber den meget højt
narkoøgle for satan 8-)
Og jeg kan se det var gi-jones der fik sidste ord i den tråd, ahh det var satme tider.
Tom Cruise: "I just love this scene, and the set"
#5686 Highland Park 16 år siden
I øvrigt er det Saint Patrick's Day i dag, så der er ekstra stor risiko for at støde på plørefulde dværge ude i nattelivet. Pas nu godt på derude folkens!
#5687 elwood 16 år siden
Tom Cruise: "I just love this scene, and the set"
#5688 elwood 16 år siden
Quiet Nights
Jeg vil ha stille stående videoer med hende ved et klaver og hendes band i baggrunden, ja eller egentlig bare se noget mere af hende 8-)
Håber de opp'er sig med de andrer videoer.
Tom Cruise: "I just love this scene, and the set"
#5689 Corgan 16 år siden
#5690 tiany 16 år siden
Nå men jeg har endnu en gang mistet den virksomhed jeg skulle skrive speciale for - åbenbart har jeg en afskrækkende effekt på sådanne nogle. Denne gang er min kontaktperson taget 1½ måned til mellemøsten.
Men nu har jeg besluttet mig for at jeg bare går i gang med at skrive den skide opgave, altså alt det indledende bøvleri og derefter teoriafsnittet, som nok bliver lidt større end først kalkuleret og så må jeg finde en virksomhed senere, der vil smide nogle oplysninger efter mig.