Der vil ikke blive vist nogle Schwarzenegger-film på tv i Californien før guvenørvalget finder sted.
Dette skyldes en regel indenfor de amerikanske politiske valgkampagner, der siger, at de konkurrerende kandidater skal kunne forlange lige meget tid på tv, hvis et netværk lader til at fokusere mere på den ene udfordrer end den anden.
Desuden siger Sylvester Stallones mor, astrologen Jacqueline Stallone, at hendes tre clairvoyante hunde har fortalt hende, at Arnie vil vinde en jordskredssejr ved valget.
I år 2000 forudsagde de tre vovser også at George W. Bush ville vinde præsidentposten med kun et marginalt lille antal stemmer over Al Gore.
Mon hundene får ret?
#1 filmz-Frex 22 år siden
#2 filmz-Elvis-SUN- 22 år siden
Men man behøver da ikke være clairvoiant hund for at ku regne ud at Arnie vinder det valg..
...it's chocolate, it's mint ...it's very refreshing!
#3 berg 22 år siden
#4 filmz-Mifan 22 år siden
Jeg har tævet min sibiriske guldhamster for at få den til at sige lottotallene for på lørdag, men jeg tror ikke den er så clajvo...clairva...kilarivo´...fuck...forudsigende!
#5 filmz-vassago 22 år siden
#6 Skobbolop 22 år siden
"I AM MAKING A BIRDHOUSE!"
#7 filmz-zkn 22 år siden
kan godt forstå de ikke vil sende noget med Arnie så.
Og gud og hver hund ved Arnold vinder.
#8 Skobbolop 22 år siden
"I AM MAKING A BIRDHOUSE!"
#9 filmz-Plimmer 22 år siden
#10 filmz-Crystalstar1200 22 år siden
*** Den Som Elsker Meget - Udretter Meget ! ***